שירותי המרפאה

כשאתם פונים לטיפול אצל מטפל ברפואה אלטרנטיבית, מצפה לכם בלבול קל בכל הקשור להתנהלות שירותי המרפאה, מכיוון שמדובר על שיטת ריפוי שונה באופן מוחלט ממה שאנו מכירים מהרפואה הקונבנציונאלית. מהסיבה הזאת חשוב מאוד כי תהיו מוכנים ותדעו מה כוללים שירותי המרפאה האלטרנטיבית.

מה כוללים שירותי המרפאה שעוסקת ברפואה אלטרנטיבית

בהגעתם לקבל שירותי המרפאה האלטרנטיבית, סביר להניח שלא תפגשו רופא בחלוק לבן, פנקס מרשמים ושולחן וכיסא שמאפיינים חדר של כל רופא אחר. הסיבה לכך היא לא כי הגעתם למקום הלא נכון, אלא שיטת הריפוי השונה באופן מוחלט שעל פיה ניתנים שירותי המרפאה.

הרפואה האלטרנטיבית רואה את האדם כשלם ולכן שירותי המרפאה האלטרנטיבית מכוונים בצורה שתבטיח טיפול כולל שמטרתו יצירת איזון נפשי ופיזי שיביאו להגברת יכולת הריפוי העצמי שנמצא בכל אחד מאיתנו.

כיצד בוחרים את שירותי המרפאה האלטרנטיבית

לא נוכל לעמוד כאן על הדגשים שיעזרו לכם להחליט לאילו שירותי המרפאה האלטרנטיבית אתם זקוקים ואפילו יותר חשוב מכך, לא נוכל לעזור לכם להבין לאיזו מרפאה הכי כדאי לפנות וזאת מכיוון שקיימים סוגים רבים של טיפולים אלטרנטיביים וסוגים רבים עוד יותר של מרפאות. העצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם, היא ללכת עם תחושות הבטן ולפי מה שמרגיש הלב, תנו לעצמכם להוביל אתכם, בכל אחד מאיתנו טמון הכוח שעוזר לנו להחליט מה הכי טוב עבורנו והדבר הוא נכון גם כאשר מדובר על בחירת שירותי המרפאה האלטרנטיבית.

באילו בעיות רפואיות עוסקים שירותי המרפאה של איגור לב

שירותי המרפאה של איגור לב כוללים טיפולים שונים ועל מנת לקבוע את סוג הטיפול הרצוי, שירותי המרפאה של איגור לב כוללים בין השאר גם שירותי יעוץ שבמהלכו איגור לב יכיר אתכם על מנת לזהות את הבעיה ממנה אתם סובלים.

בתחום הטיפולים, שירותי המרפאה של איגור לב כוללים טיפול במיגרנות ובכאבי פרקים, טיפול בנדודי שינה ובבעיות של מערכת העיכול, טיפול בחרדות ובדיכאונות וגם טיפול בהשמנת יתר, בקשיים רגשיים, בכפייתיות וטיפול בילדים הסובלים מבעיית הרטבה בלילות ומבעיות של חוסר ריכוז.