מטפל אלטרנטיבי

רבים שואלים על ההבדל בין רופא קונבנציונאלי לבין מטפל אלטרנטיבי. התשובה היא ארוכה ודורשת יותר ממאמר אחד על מנת להסביר את כל ההבדלים בין רופא לבין מטפל אלטרנטיבי. עיקר ההבדל בין השניים נובע מכך שרופא מטפל בתסמינים של המחלה באמצעות תרופות וטיפולים שמיועדים להחליש את הכאב בעוד שכאשר פונים לעזרתו של מטפל אלטרנטיבי, הטיפול שיקבע על ידו יהיה מיועד לטיפול בשורש הבעיה ויהיה נטול כל צורך לקבל טיפול תרופתי כלשהו ולפעמים אפילו לא ידרוש מגע פיזי בין המטפל למטופל.

איגור לב שימש בעבר בתור רופא פסיכיאטר וכיום הוא מטפל אלטרנטיבי אשר מבצע מגוון רחב של טיפולים לטיפול במחלות רבות.

אילו טכניקות משלב בטיפוליו מטפל אלטרנטיבי איגור לב

איגור לב הוא מטפל אלטרנטיבי רב תחומי והדבר מקנה לו אפשרות לטפל במגוון רחב של בעיות רפואיות. על מנת למקסם את תוצאות הטיפול באמצעות יישום כל הטכניקות בהם שולט איגור לב בתור מטפל אלטרנטיבי, הוא משלב את כולן ובכך מאפשר לתמצת טיפול של 10 מפגשים במפגש בודד אחד.

השיטות בהן שולט מטפל אלטרנטיבי איגור לב הן:

– תכנות נוירו לינגוויסטי

– ביו אנרגיה

– דיקור סיני

– לייזר

– טיפול מגנטי

– רפואה מנואלית

– שיאצו

– סקלפותרפיה

– טיפול קרניוסקרלי

גישתו של מטפל אלטרנטיבי איגור לב

בתור מטפל אלטרנטיבי אני מאמין, כי עליי לטפל בבן אדם עצמו ולא בבעיה רפואית ספציפית, לכן בהגעתו של פציינט למרפאתי, אני עורך עימו שיחת היכרות, במהלכה אני לומד על הפציינט ומזהה את מה שמסתתר מתחת לפני השטח ולפעמים אני מגלה דברים שהוא עצמו לא היה מודע להם.

אני מברך כל בן אדם שהחליט לקחת את החיים שלו בידיים ואני מאמין כי ההחלטה לפנות לעזרתו של מטפל אלטרנטיבי לא תמיד קלה. הדרך לטיפול אצל מטפל אלטרנטיבי לפעמים יכולה להיות ארוכה, לכן אני מבטיח להעמיד לשרות כל פציינט שיפנה אליי את כל הכלים הרפואיים העומדים לרשותי בתור מטפל אלטרנטיבי וזאת על מנת לעזור לו לחיות חיים בריאים ומאושרים.